Nelere dikkat etmeliyiz?

Eğer firmanıza, profesyonel bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Çünkü web sitesi yaptıran yüzlerce firma sahibinin, ileri ki zamanlarda sorunlar yaşadığına defalarca şahit olduk. Birçok firma sahipleri tavsiye üzerine veya internetten ulaştıkları rastgele kişi ve/veya firmalara web sitesi yaptırdığını, sonradan ise hem maddi anlamda hem de zaman kaybı anlamında mağdur olduklarını gördük.

Siz de sorunsuz çalışan ve ihtiyaçlarınıza cevap veren kurumsal web sitesi düşünüyorsanız, Petek Tasarım olarak bu ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Bütün web siteleri aynı değil mi?

Hayır! Web siteleri birçok kriteri içerisinde barındırır. Yazılım, tasarım, erişebilirlik gibi onlarca kriter web siteniz için önemli kriterlerdir.

Sitemin adını yazınca Google'da üst sırada çıkarmıyım?

Google gibi arama motorlarının çalışma algoritması biraz farklıdır. Sitenizin ismini yazarak zaten üst sıralarda çıkmanız normaldir.

Çünkü direk site adını arayarak sitenizi çağırmış oluyorsunuz. Bunu örnekle açıklayacak olursak; İnsanlar Google'da Petek Tasarım diye kolay kolay arama yapmazlar. Bunun yerine muhtemelen "Gaziantep Web Tasarım Firmaları" gibi kelimelerle arama yaparlar. İşte bu anahtar kelimede kaçıncı sırada çıktığınız önemlidir.

İşte biz bu anahtar kelimeler ile yapılan aramalarda kendi sektörümüzde nasıl üst sıralarda çıkıyorsak, siz de kendi sektörünüzde üst sırada çıkabilirsiniz.

Sadece bununla kalmıyor.

"Gaziantep Paslanmaz Çelik" anahtar kelimelesinde üst sıralarda çıkan "Yücel Paslanmaz"

"Nizip Oto Kiralama" anahtar kelimelesinde üst sıralarda çıkan "Çakır Oto Kiralama"

"Halfeti Tekne Turu" anahtar kelimelesinde üst sıralarda çıkan "Mavuş Tekne"

gibi siz de kendi sektörünüzle ilgili aramalarda üst sıralarda çıkmak için, bizi şimdi arayın. 03423252000